Blog

Aktualny Tryb Pracy

Kochani, w związku z ponownie narzuconymi  na nasz lokal obostrzeniami pandemicznymi, Zakręcona Kawiarenka zmienia tryb funkcjowania i godziny otwarcia.

od 26.10.2020 Kawiarenka pracuje w następujących godzinach:

Poniedziałek – Środa – NIECZYNNE

Czwartek – Sobota – 12:00 – 20:00

Niedziela – 12:00 – 18:00

 

W dni otwarcia Kawiarenka funkcjonuje jak zawsze – wypiekamy ciasta, ciasteczka, drożdżówki, pieczywo, a nawet torty ????

????????????????????

Opcji zakupów jest kilka:

1) Możecie do nas zajrzeć osobiście i kupić wypieki na wynos.

2) Możecie do nas zadzwonić pod numer 603127323, zapytać się co mamy danego dnia w asortymencie i zamówić wypieki z dostawą do domu (na terenie Krakowa i okolic)

3) Jeśli jesteście spoza Krakowa i jego okolic, możecie zamówić wypieki z wysyłką na terenie całej Polski
Wysyłka tylko w czwartek / piątek – oferta wysyłkowa i szczegóły dotyczące składania zamówień znajdziecie na naszej stronie:

https://zakreconakawiarenka.pl/oferta-wysylkowa/

 

????????????????????

Pamiętajcie, że jeśli zależy Wam na konkretnych produktach z naszej oferty, możecie zamówić je z wyprzedzeniem. Im wcześniej, tym lepiej ze względu na ograniczone siły logistyczno – przerobowe.
Naszą standardową ofertę wraz z informacjami dotyczącymi składania zamówień, znajdziesz na naszej stronie:

https://zakreconakawiarenka.pl/menu/

 

Zamówione wypieki możecie odebrać osobiście na wynos w naszej Kawiarence lub zamówić z dostawą pod drzwi 🙂

????????????????????

Kochani, jest to dla nas wszystkich trudny czas. Tak bardzo chciałabym, aby Zakręcona mogła się kręcić w pełni słodkości tak jak zawsze, ale w obecnej sytuacji jest to niestety niemożliwe.
Robię wszystko co w mojej mocy, aby zapewnić Kawiarence przetrwanie, a Waszym brzuszkom odrobinę smakowitej przyjemności, ale pamiętajcie proszę, że jesteśmy małą rodzinną mnufakturą zdrowych wypieków. Nie jesteśmy masową cukiernią, czy piekarnią. To wszystko ja wciąż wypiekam sama, a mam tylko dwie ręce do pracy i ograniczone jednorazowe siły przerobowe. Jednak w związku z ograniczeniem działalności gastronomicznej w lokalu jest zdecydowanie mniejszy ruch. Niestety prąd, media, produkcja, utrzymanie czynnego lokalu wciąż kosztują tyle samo. Dlatego też postanowiliśmy skumulować całe pieczenie i działalność na bardziej intensywny, ale krótszy czas, aby jak najbardziej minimalizować koszty i straty związane z ograniczonym działaniem Kawiarenki.

Wciąż zależy mi, aby trafiały do Was tylko świeże i jak najlepszej jakości wypieki. Jakość i odżywczość moich smakołyków to dla mnie podstawa.
Pamiętajcie proszę o tym i bądźcie dla nas proszę wyrozumiali jeśli okaże się, że nie mamy pełnego asortymentu na stanie lub nie możemy już przyjąć od Was zamówienia, ponieważ wiem, że niestety nie będę w stanie fizycznie wyrobić z dodatkowymi porcjami ciast albo wiem, że czasowo ograniczy mnie nasze drobne wyposażenie kuchenne, które też ma ograniczone swoje siły przerobowe.

Staję na głowie, aby móc logicznie to wszystko ogarnąć, aby każdy z nas jak najmniej odczuł wszelkie trudności i niedogodności, ale ze względu na rodzaj naszej Kawiarenki i specyfikę wypieków, niestety nie należy to do zadań najłatwiejszych.
Zapewniam jednak, że robię dla Was co w mojej mocy, aby podołać temu wyzwaniu ????

????????????????????

Trzymajcie się proszę ciepło i zdrowo. Dbajcie o siebie i o swoje jelita. Pamiętajcie o codziennym uśmiechu mimo wszystko ❤️
Ja się uśmiecham jeszcze tylko dzięki możliwości pieczenia ciastek dla Was. Mam nadzieję, że i Wam moje ciacha przyniosą odrobinę radości w swojej zdrowej słodkości.

Ściskam Was słodko i gorąco,
Do zobaczenia, do słodkiego najedzenia! ❤️

POST A COMMENT

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Oczekiwanie na napieczenie Zostaw proszę swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, kiedy wypiek pojawi się na stanie.