Torty Klasyczne

Torty Premium

Do każdego tortu premium doliczana jest opłata+75zł

PAMIĘTAJ

Wszystkie nasze wypieki są w pełni bezglutenowe, bezpieczne dla celiaków.
Niestety mimo zachowania wszelkich środków ostrożności, staranności i uważności, wypieki mogą zawierać śladowe ilości: mleka, jajek, orzechów ziemnych i innych orzechów, soi, selera, gorczycy, sezamu.

Cennik

Tort mini

1 blat ciasta, 1 przełożenie kremem

15cm
385zł

(6 porcji)

21cm
420zł

(12-16 porcji)

27cm
600zł

(24-30 porcji)

Tort premium
+50zł

Tort klasyczny

2 blaty ciasta, 2 przełożenia kremem

15cm
485zł

(9-12 porcji)

21cm
600zł

(22-26 porcji)

27cm
950zł

(50 - 60 porcji)

Tort premium
+50zł

Co wchodzi w cenę produktu?

Zastanawiasz się co wpływa na takie ceny wypieków?
Już tłumaczę…

Jakość, smak, zdrowie

Najważniejsi dla nas jesteście Wy i Wasze brzuszki. To właśnie dla Was wybieramy jak najlepszej jakości surowce, z certyfikatem Bez Glutenu, od sprawdzonych dostawców z różnych zakątków świata. Jakość, czysty i naturalny skład to dla nas zawsze podstawa.

Ręczna praca, autorskie receptury

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą. Każdy wypiek to moje rękodzieło i stworzona przeze mnie osobiście autorska receptura. Nieprzerwanie od 2014 r. jako pierwsza w Polsce tworzę dla Was wypieki BEZ, BEZ, BEZ opracowując nowe technologie, abyście jako celiacy, cukrzycy i alergicy mogli cieszyć się klasycznymi i nowoczesnymi wypiekami w zdrowym wydaniu.

Wiedza, doświadczenie

Swój kunszt cukierniczo wypiekowy szkoliłam u cenionych mistrzów cukiernictwa z całego świata (m.in. u Bożeny Sikoń, Leonardo Di Carlo, Niny Tarasowa, Michała Doroszkiewicza, Amadeo Piovesana, Thierry Ayel’a).

Ważne informacje

Uśmiech i miłość są za darmo. Wtłaczam je do każdego wypieku od serca, abyście ten uśmiech dwoili i troili radośnie dalej 🙂 Kiedy Kraków jeszcze śpi, ja już kręcę dla Was bułki. A kiedy Krakow już śpi, ja tworzę i opracowuję dla Was nowe receptury.

Zakręcone papierki i cyferki

Każde ciacho to także koszty utrzymania lokalu, podatki, obowiązkowe składki, media, prąd, woda, pracownicy. To również wchodzi w cenę produktu, abyśmy mogli utrzymać Kawiarenkę i wciąż dla Was piec, tworzyć i kręcić się radośnie na krakowskim Kazimierzu.

Składanie zamówienia

Ważne informacje

Zamówienia można składać wypełniając poniższy formularz lub wysyłając maila na adres zamowienia@zakreconakawiarenka.pl
Torty można odebrać tylko osobiście w Zakręconej Kawiarence.
Nie mamy możliwości ich dostawy i wysyłki.

Powyższe ceny tortów są cenami orientacyjnymi. Cena może się różnić z uwagi na skład i dekoracje. Każdy tort jest wyceniany indywidualnie przez pracownika podczas potwierdzenia zamówienia.

Po złożeniu zamówienia przez formularz, dostaną Państwo automatyczną informację ze sklepu z otrzymaniem zamówienia do rozpatrzenia. W ciągu 48h zostanie przysłane na Państwa adres email potwierdzenie przyjęcia zamówienia i ustalenia szczegółów.

Chcesz złożyć zamówienie indywidualne?

Jeśli nie ma w ofercie Twojego wypieku idealnego – napisz do nas!

Stworzymy go pod Twoją indywidualną dietę i preferencje smakowe 🙂

Oczekiwanie na napieczenie Zostaw proszę swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, kiedy wypiek pojawi się na stanie.