Cennik

Tort mini

15cm
250zł

(6-8 porcji)

18cm
280zł

(9-11 porcji)

21cm
300zł

(12-16 porcji)

24cm
400zł

(18-22 porcji)

27cm
450zł

(24-32 porcji)

30cm
500zł

(36-44 porcji)

Tort klasyczny

15cm
350zł

(9-12 porcji)

18cm
380zł

(13 – 16 porcji)

21cm
450zł

(18-24 porcji)

24cm
550zł

(26-32 porcji)

27cm
600zł

(36-48 porcji)

30cm
650zł

(56-64 porcji)

Co wchodzi w cenę produktu?

Zastanawiasz się co wpływa na takie ceny wypieków?
Już tłumaczę…

Jakość, smak, zdrowie

Najważniejsi dla nas jesteście Wy i Wasze brzuszki. To właśnie dla Was wybieramy jak najlepszej jakości surowce, z certyfikatem Bez Glutenu, od sprawdzonych dostawców z różnych zakątków świata. Jakość, czysty i naturalny skład to dla nas zawsze podstawa.

Ręczna praca, autorskie receptury

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą. Każdy wypiek to moje rękodzieło i stworzona przeze mnie osobiście autorska receptura. Nieprzerwanie od 2014 r. jako pierwsza w Polsce tworzę dla Was wypieki BEZ, BEZ, BEZ opracowując nowe technologie, abyście jako celiacy, cukrzycy i alergicy mogli cieszyć się klasycznymi i nowoczesnymi wypiekami w zdrowym wydaniu.

Wiedza, doświadczenie

Swój kunszt cukierniczo wypiekowy szkoliłam u cenionych mistrzów cukiernictwa z całego świata (m.in. u Bożeny Sikoń, Leonardo Di Carlo, Niny Tarasowa, Michała Doroszkiewicza, Amadeo Piovesana, Thierry Ayel’a).

Ważne informacje

Uśmiech i miłość są za darmo. Wtłaczam je do każdego wypieku od serca, abyście ten uśmiech dwoili i troili radośnie dalej 🙂 Kiedy Kraków jeszcze śpi, ja już kręcę dla Was bułki. A kiedy Krakow już śpi, ja tworzę i opracowuję dla Was nowe receptury.

Zakręcone papierki i cyferki

Każde ciacho to także koszty utrzymania lokalu, podatki, obowiązkowe składki, media, prąd, woda, pracownicy. To również wchodzi w cenę produktu, abyśmy mogli utrzymać Kawiarenkę i wciąż dla Was piec, tworzyć i kręcić się radośnie na krakowskim Kazimierzu.

Składanie zamówienia

Ważne informacje

Zamówienia można składać wypełniając poniższy formularz lub wysyłając maila na adres zamowienia@zakreconakawiarenka.pl Torty można odebrać tylko osobiście w Zakręconej Kawiarence. Nie mamy możliwości ich dostawy i wysyłki.

Składając zamówienie, podaj następujące informacje:
-nazwa tortu
-styl (klasyczny/mini)
-wielkość (średnicę)
-ewentualne uwagi.

Powyższe ceny tortów są cenami orientacyjnymi. Cena może się różnić z uwagi na skład i dekoracje. Każdy tort jest wyceniany indywidualnie przez pracownika podczas potwierdzenia zamówienia.

Po złożeniu zamówienia przez formularz, dostaną Państwo automatyczną informację ze sklepu z otrzymaniem zamówienia do rozpatrzenia. W ciągu 48h zostanie przysłane na Państwa adres email potwierdzenie przyjęcia zamówienia i ustalenia szczegółów.

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Zakręconą Kawiarenkę Więcej o RODO i naszej Polityce Prywatności.

    Chcesz złożyć zamówienie indywidualne?

    Jeśli nie ma w ofercie Twojego wypieku idealnego – napisz do nas!

    Stworzymy go pod Twoją indywidualną dietę i preferencje smakowe 🙂