Blog

Zakręcony Newsletter

Pieczenie zdrowych ciastek idzie mi zdecydowanie lepiej niż zabawa w małego informatyka, ale po wielu trudach, systemowych przebojach i próbach rozgryzienia informatycznego świata mogę radośnie zaprosić Was do zapisania się do naszego zakręconego newslettera! ????
 
Krótko, zwięźle i na temat (obiecuję!):
 
Czy będzie tam coś specjalnego?
 
Na pewno jako pierwsi dowiecie się o naszych wypiekowych nowościach, promocjach, zakręconych akcjach, pomysłach i co tam jeszcze mi wpadnie do głowy ????
 
Czasem podzielę się z Wami prywatnie dobrym słowem, abyście mogli tak po prostu z nami dobrze zacząć dzień przy porannej kawie, a czasem podzielę się swoim krótkim, porannym przemyśleniem – tych przemyśleń ostatnio w głowie od groma, ale wciąż szukam odpowiedniej formy do przelania ich „na papier”, bo nie zawsze długie teksty blogowe to forma idealna dla nich.
 
Na początek po cichu zdradzę, że już jutro o 12:00 czytelnicy naszego newslettera jako pierwsi dostaną naszą świąteczną ofertę zanim pojawi się ona na stronie oficjalnie! ????
 
Tak, tak, Zakręcona jak co roku ma nadzieję pracować w pocie czoła niczym skrzaty Świętego Mikołaja, aby móc spędzić z Wami święta w Waszych domach ????
 
Myślę, że nie zabraknie też małej niespodzianki na słynny Black Friday, którego przyznaję nigdy nie świętowałam, ale z okazji Newslettera dla naszych czytelników niech ruszy w tym dziwnym roku też i u nas zniżkowa zabawa ????
 
Link do formularza znajdziecie w komentarzu pod postem, a sam formularz na naszej stronie: w AKTUALNOŚCIACH oraz na dolnej stopce ????
 
Nie ukrywam, że będzie mi niezmiernie miło gościć czasem prywatnie w Waszych skrzynkach mailowych ☺️
To jak, do „usłyszenia” ? ❤️

POST A COMMENT

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.