Candy Bar

Zakręcona Kawiarenka to nie tylko tradycyjne ciacha, ale również cukiernictwo nowoczesne w zdrowym wydaniu dla celiaków, alergików i cukrzyków. Bez względu na dietę możesz skomponować dowolny poczęstunek w ładnej oprawie kolorystycznej i tematycznej.

Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę słodkiego poczęstunku 🙂

Co wchodzi w cenę produktu?

Zastanawiasz się co wpływa na takie ceny wypieków?
Już tłumaczę…

Jakość, smak, zdrowie

Najważniejsi dla nas jesteście Wy i Wasze brzuszki. To właśnie dla Was wybieramy jak najlepszej jakości surowce, z certyfikatem Bez Glutenu, od sprawdzonych dostawców z różnych zakątków świata. Jakość, czysty i naturalny skład to dla nas zawsze podstawa.

Ręczna praca, autorskie receptury

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą. Każdy wypiek to moje rękodzieło i stworzona przeze mnie osobiście autorska receptura. Nieprzerwanie od 2014 r. jako pierwsza w Polsce tworzę dla Was wypieki BEZ, BEZ, BEZ opracowując nowe technologie, abyście jako celiacy, cukrzycy i alergicy mogli cieszyć się klasycznymi i nowoczesnymi wypiekami w zdrowym wydaniu.

Wiedza, doświadczenie

Swój kunszt cukierniczo wypiekowy szkoliłam u cenionych mistrzów cukiernictwa z całego świata (m.in. u Bożeny Sikoń, Leonardo Di Carlo, Niny Tarasowa, Michała Doroszkiewicza, Amadeo Piovesana, Thierry Ayel’a).

Ważne informacje

Uśmiech i miłość są za darmo. Wtłaczam je do każdego wypieku od serca, abyście ten uśmiech dwoili i troili radośnie dalej 🙂 Kiedy Kraków jeszcze śpi, ja już kręcę dla Was bułki. A kiedy Krakow już śpi, ja tworzę i opracowuję dla Was nowe receptury.

Zakręcone papierki i cyferki

Każde ciacho to także koszty utrzymania lokalu, podatki, obowiązkowe składki, media, prąd, woda, pracownicy. To również wchodzi w cenę produktu, abyśmy mogli utrzymać Kawiarenkę i wciąż dla Was piec, tworzyć i kręcić się radośnie na krakowskim Kazimierzu.

Składanie zamówienia

Ważne informacje

Chcesz złożyć zamówienie na wypieki z oferty specjalnej lub poprosić o ofertę indywidualną?
Wypełnij poniższy formularz lub wyślij e-mail na adres zamowienia@zakreconakawiarenka.pl

 

Aby przyspieszyć proces indywidualnego zamówienia, podaj od razu następujące informacje:

-Jakie desery Cię interesują?
-Na jaką dietę / bez jakich alergenów?
-Dla ilu osób?
-W jakiej kompozycji kolorystycznej / tematycznej?

 

Po złożeniu zamówienia przez formularz, dostaniesz  automatyczną informację z pracowni o otrzymaniu zamówienia do rozpatrzenia. Nasza Zuza odpowie na Twoje zamówienie do 48h.

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Zakręconą Kawiarenkę Więcej o RODO i naszej Polityce Prywatności.

    Chcesz złożyć zamówienie indywidualne?

    Jeśli nie ma w ofercie Twojego wypieku idealnego – napisz do nas!

    Stworzymy go pod Twoją indywidualną dietę i preferencje smakowe 🙂

    Oczekiwanie na napieczenie Zostaw proszę swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, kiedy wypiek pojawi się na stanie.