Zakręcone ciasta

Zamówienia na ciasta przyjmujemy tylko o pełnych średnicach:

– 15 cm (4 porcje) – 21 cm (8 porcji)

Ciasta pieczone są w dniu wysyłki. Świeżość poza lodówką: do 3 dni. Świeżość w lodówce: do 5-7 dni

Składanie zamówienia

Ważne informacje

Zamówienia przyjmujemy do 12.12.2021 lub do osiągnięcia limitu sił przerobowych. Wszelkie indywidualne diety oraz indywidualne zamówienia (ze składem innym niż podane w ofercie) należy zgłaszać najpóźniej do 05.12.2021.

 

Zamówienie jest przyjęte dopiero w momencie opłacenia zamówienia (po złożeniu zamówienia, w ciągu 48h dostaniesz maila zwrotnego ze wszystkimi informacjami oraz instrukcjami) Powyższa oferta dotyczy tylko zamówień wysyłkowych. Oferta świąteczna lokalna znajduje się TUTAJ

WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ - 21.12.2021

Możliwa wysyłka 22-23.12.2021 na odpowiedzialność zamawiającego. (98% przesyłek dociera w ciągu 24h, ale czas ten może być zupełnie inny w okresie świątecznym.
Koszt wysyłki – 20zł

Składając zamówienie wypełnij dane formularza lub wyślij do nas maila na adres zamowienia@zakreconakawiarenka.pl
Wysyłając maila podaj w jego treści następujące informacje: imię i nazwisko, numer telefonu, adres wysyłki lub paczkomatu, wybrane wypieki wraz z wielkościami / ilościami. Błędnie wypełniony formularz lub przesłany mail będzie automatycznie odrzucany.

Składając zamówienie, potwierdzasz przeczytanie i zaakceptowanie Regulaminu Zamówień Wysyłkowych.

  Sposób wysyłki:

  Dzień wysyłki:

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów realizacji zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Zakręconą Kawiarenkę Więcej o RODO i naszej Polityce Prywatności.

  Chcesz złożyć zamówienie indywidualne?

  Pamiętaj, że możesz dowolnie zmodyfikować swój wypiek (np. inny skład, inne dodatki),

  ale zapytaj o taką możliwość z wyprzedzeniem!