+48 603-127-323

Warsztaty The Work of Byron Katie z Agnieszką Banasiak w Krakowie 23.02.2019

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty The Work of Byron Katie z Agnieszką Banasiak w Krakowie 23.02.2019

Luty 23 @ 08:00 - 12:00 UTC+1

250pln

Zakręcona Kawiarenka to miejsce, w którym chcemy dawać jak najwięcej radości nie tylko poprzez zdrowe słodkości. Nasza historia jest krótka, ale niezwykle bogata w przeróżne doświadczenia – te łatwiejsze i trudniejsze. Doskonale wiemy jak to jest stracić wszystko z dnia na dzień, jak to jest żyć z przewlekłą chorobą, ograniczeniami dietetycznymi i z brakiem akceptacji samego siebie.
Wiemy też jak to jest, kiedy zaczynamy to akceptować, cieszyć się z tego i dostrzegać w tym piękno, a pomogła nam w tym też Agnieszka Banasiak, która specjalnie dla Was przyjedzie aż ze Szczecina poprowadzić warsztaty The Work.

The Work of Byron Katie to identyfikowanie i kwestionowanie stresujących myśli. Być może nie zauważamy co myślimy, czujemy i jak reagujemy. The Work to medytacja, spokój umysłu, odpoczynek w ciszy, choć z początku wygląda na intelektualny proces za pomocą 4 prostych pytań. Kiedy nurkujemy w siebie, odkrywając w pytaniach swoje prawdziwego “tak” i “nie”, doświadczamy wolności. Myśli nie są nasze i nikomu nie udało się ich pozbyć! Kiedy je spotykamy ze zrozumieniem, odchodzą. Katie przekazuje swoje doświadczenie milionom ludzi – kiedy wierzymy w myśl, cierpimy, a kiedy nie wierzymy – cierpienie znika i cieszymy się życiem. To jest aż tak proste! Zapraszam do sprawdzenia jak skuteczne, bo The Work (Praca) jest codziennym życiem w zachwycie, w którym myśli przestają być problemem, który męczy i dręczy.

Tak, 4 proste pytania potrafią pozytywnie zmienić nasze spojrzenie o 180°!

Warsztat poprowadzi Agnieszka Banasiak, którą poznałam jeszcze w Szczecinie, a jej spojrzenie na świat skradło moje serce. Nauczycielka z zawodu. Miłośniczka życzliwej rzeczywistości, od 7 lat praktykująca The Work. Ćwiczy jogę, tańczy tango argentyńskie, maluje, nazywa emocje, by żyć autentycznie, odżywia się na surowo, odkrywa spokój i ciszę w każdych okolicznościach życia. Warsztat jest naszą własną mądrością, prawdą, odwagą, receptą na szczęście, odkrywaną podczas zadawania pytań i robienia odwróceń. To, co jest możliwe dla Byron Katie, jest możliwe również dla nas!

Cena warsztatów do 03.02: 250zł
Cena warsztatów od 04.02: 300zł

W cenie zawarte są 4h warsztaty, kawa/herbata, napoje i śniadaniowy poczęstunek 🙂

Spotkanie trwa od 08:00 – 12:00, ale jeśli będziecie mieli potrzebę rozmowy, pytań, będziecie mogli wykorzystać również czas po zakończeniu warsztatów 🙂

W tych dniach Kawiarenka będzie wyjątkowo czynna od godziny 12:00

W celu rezerwacji miejsca należy wysłać wiadomość na adres:
[email protected] z informacjami:
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
Wybrana data warsztatów (23 lub 24.02)

W wiadomości zwrotnej zostaną podane informacje na temat płatności, która potwierdzi rezerwację miejsca.

Wystawiamy paragony, a także faktury

W przypadku nie zebrania się minimalnej liczby osób, warsztaty mogą zostać odwołane

Szczegóły

Data:
Luty 23
Czas:
08:00 - 12:00
Koszt:
250pln
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1961016900685011/

Organizator

Zakręcona Kawiarenka
Telefon:
603127323
Email:
info@zakreconakawiarenka.pl
Strona internetowa:
www.zakreconakawiarenka.pl

Miejsce

Zakręcona Kawiarenka
Trynitarska 6/LU2
Kraków,Małopolskie31-061Polska
+ Google Map
Telefon:
603-127-323
Strona internetowa:
zakreconakawiarenka.pl