Zakręcona Kawiarenka to miejsce pełne zdrowych słodkości, ale również zdobytych przeze mnie doświadczeń. Wiem co to znaczy chorować, być na ścisłej diecie i być niezrozumianym przez najbliższych, przez lekarzy, a czasem i przez samych siebie. Dlatego swoje bolesne doświadczenia postanowiłam przekuć na misję do spełnienia i pomagać innym – nie tylko wypiekami, ale również wiedzą, wsparciem, dobrą radą.
Dlatego co drugą niedzielę, możemy się spotkać w Zakręconej i porozmawiać o naszych chorobach, dietach i bolączkach z tym związanych, aby zrozumieć problem i łatwiej sobie z nim poradzić. Aby było przyjemniej, robimy to przy dobrej kawie i zdrowym ciachu.
Rozmawiamy jak swój ze swoim, bo nikt tak dobrze nie zrozumie chorego jak drugi chory 🙂
Każde takie spotkanie odbywa się o godzinie 10:00 i jest prowadzone przez specjalistę, który zajmuje się danym tematem. Ja czasem dorzucę parę informacji jako „specjalista własnych doświadczeń”.

 

Jeśli potrzebujesz rozmowy, potrzebujesz informacji z danego tematu, potrzebujesz odrobiny zrozumienia, to serdecznie zapraszamy, będzie nam niezwykle miło Ciebie gościć.

 

Spotkania są bezpłatne.
Ilość miejsc jest ograniczona.
W celu zarejestrowania się na spotkanie, należy wpisać się na listę osobiście w lokalu lub mailowo

 

Adres email: zakreconakawiarenka@gmail.com
Tytuł: Spotkanie rejestracja

 

Informacje, które należy podać przy rejestrowaniu się na spotkanie:

 

Termin i temat spotkania
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Ilość osób

 

Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie i przez Facebooka.

 

Terminy spotkań edukacyjnych w Zakręconej Kawiarence:

 

15.09.2018 (wyjątkowo w sobotę o 10:00) – Ania Kotov  – Wpływ emocji na zdrowie

Ania Kotov- szczęśliwa żona i mama, pasjonatka życia i wszelkich metod wprowadzających do niego radość, zdrowie i harmonię. Wieloletni praktyk technik pracy z podświadomością. Zajmuje się alternatywnym uzdrawianiem jako Instruktor i Praktyk metody ThetaHealing®. Wierzy w cuda i uwielbia patrzyć jak inni odnoszą sukcesy.
Na spotkaniu 15 września opowie o „Wpływie emocji na zdrowie” między innymi o holistycznym widzeniu ciała i człowieka o zależnościach między ciężkimi emocjami a chorobami i jak radzić sobie z trudnymi emocjami.

 

30.09.2018 – szczegóły spotkania wkrótce

Copyright 2016 zakreconakawiarenka.pl